Silniční kola CODEQ Bikes

Silniční kola Codeq Bikes se v České republice objevila poprvé v roce 2008. Po několikaletém importu a prodeji italských silniček Daccordi, Casati a Ciocc jsme se rozhodli tuto nabídku zpestřit. Pokusili jsme se vyhledat spolehlivého výrobce karbonových rámů v Asii. S našimi zkušenostmi z této italsko-silničářské branže a vysokými nároky na kvalitu se nám hledalo velmi těžce. Po několika, doslova provařených zakázkách, se nám však takového výrobce podařilo najít. Chtěli jsme, aby rámy, které budeme zastupovat nezaostávali za pověstnou italskou kvalitou a byly přinejmenším srovnatelné či lepší. Naše rozhodnutí nám čím dál více potvrzoval fakt, že i italští výrobci se nebojí využít nových dodavatelů z tohoto kontinentu. Naše nemalé požadavky se netýkaly a netýkají jen kvality. Žádoucí byla i ochota výrobce dlouhodobě s námi spolupracovat a reagovat na naše podněty. To, že se naše mise podařila můžete posoudit, jak na našich stránkách, tak i v našem kamenném obchodě. Dáváme si záležet na vysoké úrovni kvality produktů Codeq Bikes.

Od roku 1994 kdy naše táborská firma MiRaSport působí v cyklistické branži se snažíme nabídnout našim zákazníkům nejen dobré ceny, ale i osobní a "velmi přístupné" osobní poradenství. Máme veliký zájem na tom, aby kola Codeq Bikes prorazila mezi pomyslné cyklistické skvosty.

Surové a velmi dobře opracované rámy, které dorazí do naší dílny jsou následně nastříkány ručně. Známou metodu airbrush, jenž jsme si za léta osvojili, aplikujeme s precizností sobě vlastní. Posléze je v mnoha krocích aplikován transparentní lak. Modely silničního kola Codeq CC10 a Codeq CC10 Aero jsou naší vlajkovou lodí. Barevné kombinace, které padnou k Vašim dresům, jsou už jen a jen Vaší volbou.

Za touto novou značkou silničních kol Codeq stojí zázemí celé naší cyklistické rodiny. Zakladatel firmy Radovan Hrubý byl kdysi českým, profesionálním, cyklokrosovým závodníkem. Své první nastříkané závodní kolo měl už v roce 1979.

Tomas Hruby

V jeho šlépějích nyní pokračuji i já, syn Tomáš Hrubý. I když mě cyklokros velmi zajímal, má volba cyklistické kariéry padla právě na silniční cyklistiku. Věřím, že zkušenosti, které se nám podařilo za několik desetiletí nasbírat se projevují i ve kvalitě nového brandu silničních kol CODEQ BIKES.  

Vizí CODEQ BIKES je zvýšení standardu v oblasti prodeje a kvality silničních kol. 
 

Novinky najdete na Facebook stránce CodeqBikes zde

© 2010 CODEQ Bikes, vytvořil Hrubý Média